Методичні матеріали по біологічній хімії

Програми та календарні плани
  • Тематико-календарний план лекцій і практичних занять ("Клінічна фармація" - 3 курс) (скачати)
  • Тематико-календарний план лекцій і практичних занять ("Фармація" - 3 курс) (скачати)
  • ТЕМАТИЧНИЙ ПЛАН СРС для студентів ІІІ курсу фармацевтичного факультету спеціальність «Клінічна фармація»(скачати)
  • ТЕМАТИЧНИЙ ПЛАН СРС для студентів ІІІ курсу фармацевтичного факультету спеціальність «Фармація»(скачати)
  • ТЕМАТИКО-КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ з клінічної біохімії для студентів ІІІ курсy фармацевтичного факультету спеціальність «Клінічна фармація» на VI семестр (скачати)
  • Тематико-календарний план лекцій і практичних занять (Заочна форма - "Фармація" - 3 курс) (скачати)
  • ТЕМАТИЧНИЙ ПЛАН СРС (Заочна форма - "Фармація" - 3 курс) (скачати)
РЕКОМЕНДОВАНА ЛІТЕРАТУРА

1. О.Я.Скляров “Клінічна біохімія”, Київ, 2006 р.
2. А.Ш.Зайчик, Л.П.Чурилов «Основы патохимии», Санкт-Петербург, 2001г.
3. О.П.Тимошенко, Л.М.Вороніна, В.М.Кравченко та інші «Клінічна біохімія», Київ, 2005 р.
4. А.Я.Цыганенко и др. «Клиническая биохимия», М., 2002 г.
5. А.Я.Цыганенко и др. «Клиническая биохимия», М., 2005 г.
6. А.Ш.Бышевский, О.А.Терсенов «Биохимия для врача», Екатеринбург, 1994 г.

Методичні матеріали

Збірник методичних розробок
  • Методична розробка практичних занять з біологічної та біоорганічної хімії для студентів 2 курсу медичного факультету. Тематичний розділ № 2 (скачати)

Методичні матеріали для заочників